Piłka nożna wyniki, tabele. 5/6.10.19

0
119

Liga okręgowa
Kolejka 11 – 5-6 października

Unia Racibórz 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5 października, 15:00
Płomień Połomia 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 LKS Tworków 6 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-3 Unia Turza Śląska 6 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-0 Czarni Gorzyce 5 października, 14:00
Forteca Świerklany 5-1 Naprzód Borucin 6 października, 15:00
Rymer Rybnik 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 6 października, 15:00
ROW 1964 II Rybnik 1-3 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6 października, 15:00
Polonia Marklowice 2-3 LKS 1908 Nędza 5 października, 15:00

A Klasa

Kolejka 9 – 5-6 października

LKS Pawłów 2-5 Przyszłość Rogów 5 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-2 KS Kornowac 5 października, 15:00
KS 1905 Krzanowice 2-1 Buk Rudy Wielkie 5 października, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Czarni Nowa Wieś 5 października, 15:00
Naprzód Syrynia 1-0 Odra Nieboczowy 5 października, 15:00
Zameczek Czernica 6-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 5 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-3 Start Pietrowice Wielkie 5 października, 15:00
Rafako Racibórz 0-5 Płomień Kobyla 5 października, 15:00

B klasa
Kolejka 9 – 5-6 października

LKS Górki Śląskie 2-4 LKS Owsiszcze 5 października, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-4 Rozwój Bełsznica 6 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-5 LKS Grzegorzowice 6 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Strzelec Rzuchów 6 października, 15:00
LKS Raszczyce 4-4 Zgoda Zawada Książęca 5 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 2-3 LKS Lyski 6 października, 11:00
Górnik Pszów 5-1 Naprzód II Czyżowice 5 października, 15:00
LKS Gamów 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 6 października, 15:00

C klasa

Kolejka 7 – 5-6 października

LKS Wojnowice 3-2 Wicher II Wilchwy (Wodzisław Śląski) 5 października, 15:00
LKS Zabełków 2-1 LKS Bojanów 6 października, 13:00
Przyszłość II Rogów 0-1 LKS Bolesław 6 października, 15:00
LKS II Owsiszcze 0-3 LKS Olza 6 października, 14:00
KS Pietraszyn 3-1 LKS II Studzienna (Racibórz) 5 października, 15:00
LKS II Tworków 4-5 Wypoczynek Buków 5 października, 15:00
LKS Cyprzanów 3-0 LKS II Brzezie (Racibórz) 5 października, 15:00