Zapraszamy serdecznie na nocne trzaskanie kilometrów w obiekcie GOTSiR Nautica

0
1140

Zapraszamy serdecznie na nocne trzaskanie kilometrów w obiekcie GOTSiR Nautica 🙂 Będziemy pływać, biegać i jeździć na rowerkach, a to wszystko dla Dzieci ze Stowarzyszenia “Pokochaj mnie”. Liczymy na Waszą obecność, do zobaczenia :

Wspomóż i przyłącz się do akcji „Nocne pływanie na Nautice”.
KTO ORGANIZUJE AKCJĘ?
Organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji „Nautica” oraz Stowarzyszenie Pomocy dzieciom „Pokochaj mnie” przy wsparciu wielu partnerów.
NA CZYM ONA POLEGA?
Jest to tzw. pomoc liczona kilometrami, dzięki której każda osoba pływająca Nautice lub ćwicząca na bieżni i rowerku w Centrum Treningu w tym czasie może zamienić pokonane przez siebie kilometry na wsparcie finansowe, które zapewniają sponsorzy.

OD KIEDY TRWA AKCJA?
Charytatywny maraton pływacki odbędzie się 14.12 w godzinach od 21.00-4.00.

KOMU JEST DEDYKOWANA I JAKI MA CEL?
Celem akcji jest zebranie jak największych środków pieniężnych, które przeznaczone będą na terapię dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie ze Stowarzyszenia z Gorzyczek „Pokochaj mnie”.
DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO AKCJI?
Jest to inicjatywa, która łączy w realizacji do szczytnego celu, jakim jest pomoc dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. A miarą naszego człowieczeństwa jest to, jak pomagamy najsłabszym
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ I , JAK SIĘ ZAPISAĆ I CZY TO JEST PŁATNE?
Każdy może wziąć udział. Zarówno dorośli jak i dzieci, które będą miały opiekuna albo pisemną zgodę.
Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Wystarczy przyjść , wypełnić deklarację zgłoszeniową i przepłynąć minimum 50 m albo poćwiczyć na bieżni czy rowerku.
Zgłoszenia osób indywidualnych odbywają się w dniu imprezy. Zachęcamy natomiast grupy zorganizowane (od 4 osób), szkoły, kluby, organizacje by zgłosiły swój udział poprzez wcześniejszą rezerwację na adres : promocja@nautica-gorzyce.pl. A wszystko po to, by zarezerwować tor i ustalić godziny pływania.
Szczegółowe informacje można uzyskać u pana Romana Koral pod nr tel. 725 333 733.

KTO MOŻE ZOSTAĆ SPONSOREM?
Jednym słowem każdy, kto ma chęci i dobre serce. Wystarczy pobrać deklarację ze strony www.nautica-gorzyce.pl, wypełnić ją i odesłać e-mailem na adres sekretariat@nautica-gorzyce.pl lub dostarczyć osobiście do GOTSiR „Nautica” ul. Bogumińska 31, 44-350 Gorzyce (w godzinach pracy obiektu) w terminie do dnia 06.12.2019r.
W przypadku firm oferujemy na czas akcji zawieszenie banerów na terenie „Nautic-y”, informacji na FB i stronach internetowych organizatorów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przygotowanie logo, banerów i bezpośredni kontakt z p. Romanem Koral (725 333 733) lub z p. Magdaleną Sieńko (600 951 431).
Podczas trwania imprezy wolontariusze ze stowarzyszenia „Pokochaj mnie” będą organizowali również zbiórkę do „puszek”.