Od jutra zmiany w kursowaniu powiatowej komunikacji

0
700

Zawieszenie linii 32 i 42, wszystkich kursów w sobotę i niedzielę oraz po 16:00 to najważniejsze zmiany w komunikacji powiatowej obsługiwanej przez PKS w Raciborzu, jakie wejdą w życie od wtorku 17 marca w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego od 17 marca 2020 r. (wtorek) nastąpi dalsze ograniczenie kursowania autobusów w komunikacji powiatowej na terenie powiatu wodzisławskiego. Całkowitemu zawieszeniu ulega linia nr 32 relacji Wodzisław Śl. – Uchylsko i 42 relacji Wodzisław Śl. – Buków.

Natomiast autobusy na liniach: 33 (Wodzisław Śl. – Odra), 34 (Wodzisław Śl. – Bluszczów), 36 (Wodzisław Śl – Jastrzębie-Zdrój), 38 (Wodzisław Śl. – Gołkowice), 40 i 41 (Wodzisław Śl. – Racibórz) będą kursować jak w dni wolne od nauki szkolnej do 16:00 (czas rozpoczęcia kursu na początkowym przystanku).

Komunikacja powiatowa nie będzie kursować w sobotę i niedzielę.

Prosimy pasażerów o bieżące śledzenie stron internetowych powiatu lub PKS Racibórz sp z o.o., na których będą podawane dalsze bieżące komunikaty dotyczące ograniczeń lub przywrócenia komunikacji.