Bernadeta Grzegorzek wieloletnia skarbnik gminy Gorzyce odchodzi na emeryturę.

0
1236

Maria Władarz odczytuje projekt uchwały o odwołaniu pani skarbnik

Pod koniec lipca br. w UG Gorzyce nastąpi zmiana na stanowisku skarbnika gminy Gorzyce. Po 38 latach pracy w urzędzie w tym 30 lat jako skarbnik gminy odchodzi na zasłużoną emeryturę pani Bernadeta Grzegorzek. Na jej wniosek, podczas XX sesji RG Gorzyce VIII Kadencji, został odczytany przez sekretarz gminy Marię Władarz (u której nie trudno było dostrzec wzruszenie i łezki w oku) projekt uchwały po której, radni podjęli decyzję o jej odwołaniu ze stanowiska skarbnika.
Bernadaeta Grzegorzek

Wzruszenia nie krył także wójt gminy Gorzyce Daniel Jakubczyk, przewodniczący RG Piotr Wawrzyczny jak i pracownicy UG. Brawa, kwiaty, podziękowania płynęły z różnych stron. Sama pani Grzegorzek dziękując obecnemu wójtowi jak i poprzednikom panu Zygmuntowi Szymankowi, Piotrowi Ośliźle i Krystynie Durczok oraz wszystkim przewodniczącym RG Gorzyce, współpracownikom i sołtysom i wielu innym osobom nie potrafiła opanować emocji. Przeprosiła tych, których w jej mniemaniu miała przeprosić ( ale czy takie osoby w ogóle były).

Podziękowania od wójta Gminy Gorzyce

Na zakończenie rekomendowała na stanowisko nowego skarbnika gminy panią Renatę Seman, która przez ostatnie dwa lata była jej zastępcą.

Zmiana warty, jeszcze przez miesiąc popracują razem

W samych superlatywach nową kandydatkę radzie gminy przedstawił wójt gminy Daniel Jakubczyk co przyczyniło się by rada jednogłośnie podjęła uchwałę o powołaniu na stanowisko skarbnika gminy Gorzyce panię Renatę Seman.

Nowa skarbnik Gminy Gorzyce Renata Seman