Piłka nożna – przedstawiamy terminarze rozgrywek podokręgu Racibórz. Okręgówka, A Klasa, B Klasa.

0
381

Tak prezentuje się terminarz raciborskiej okręgówki – dla przypomnienia w tym sezonie 2020/21 liga okręgowa została podzielona na dwie podgrupy: Rybnicką i Raciborską. Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek podgrupy Racibórz.

Kolejka nr 1

2020-08-01/17:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS KRZYŻANOWICE
2020-08-01/17:00 LKS TWORKÓW – GKS DĄB GASZOWICE
2020-08-01/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-08-01/17:00 LKS 1908 NĘDZA – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-08-01/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS CZARNI GORZYCE
Kolejka nr 2

2020-08-08/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS CZARNI GORZYCE
2020-08-08/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-08-08/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – LKS 1908 NĘDZA
2020-08-08/17:00 GKS DĄB GASZOWICE – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-08-08/17:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS TWORKÓW
Kolejka nr 3

2020-08-12/17:30 LKS TWORKÓW – LKS KRZYŻANOWICE
2020-08-12/17:30 LKS SILESIA LUBOMIA – KS 1905 KRZANOWICE
2020-08-12/17:30 LKS 1908 NĘDZA – GKS DĄB GASZOWICE
2020-08-12/17:30 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-08-12/17:30 LKS CZARNI GORZYCE – KS UNIA RACIBÓRZ
Kolejka nr 4

2020-08-15/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-08-15/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – LKS CZARNI GORZYCE
2020-08-15/17:00 GKS DĄB GASZOWICE – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-08-15/17:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS 1908 NĘDZA
2020-08-15/17:00 LKS TWORKÓW – LKS SILESIA LUBOMIA
Kolejka nr 5

2020-08-22/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA – LKS KRZYŻANOWICE
2020-08-22/17:00 LKS 1908 NĘDZA – LKS TWORKÓW
2020-08-22/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – KS 1905 KRZANOWICE
2020-08-22/17:00 LKS CZARNI GORZYCE – GKS DĄB GASZOWICE
2020-08-22/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS ZAMECZEK CZERNICA
Kolejka nr 6

2020-08-29/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-08-29/17:00 GKS DĄB GASZOWICE – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-08-29/17:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS CZARNI GORZYCE
2020-08-29/17:00 LKS TWORKÓW – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-08-29/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA – LKS 1908 NĘDZA
Kolejka nr 7

2020-09-05/16:00 LKS 1908 NĘDZA – LKS KRZYŻANOWICE
2020-09-05/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-09-05/16:00 LKS CZARNI GORZYCE – LKS TWORKÓW
2020-09-05/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ – KS 1905 KRZANOWICE
2020-09-05/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – GKS DĄB GASZOWICE
Kolejka nr 8

2020-09-12/16:00 LKS KRZYŻANOWICE – GKS DĄB GASZOWICE
2020-09-12/16:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-09-12/16:00 LKS TWORKÓW – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-09-12/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA – LKS CZARNI GORZYCE
2020-09-12/16:00 LKS 1908 NĘDZA – KS NAPRZÓD BORUCIN
Kolejka nr 9

2020-09-19/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS KRZYŻANOWICE
2020-09-19/16:00 LKS CZARNI GORZYCE – LKS 1908 NĘDZA
2020-09-19/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-09-19/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – LKS TWORKÓW
2020-09-19/16:00 GKS DĄB GASZOWICE – KS 1905 KRZANOWICE
Kolejka nr 10

2020-09-26/16:00 LKS KRZYŻANOWICE – KS 1905 KRZANOWICE
2020-09-26/16:00 GKS DĄB GASZOWICE – LKS TWORKÓW
2020-09-26/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-09-26/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS 1908 NĘDZA
2020-09-26/16:00 LKS CZARNI GORZYCE – KS NAPRZÓD BORUCIN
Kolejka nr 11

2020-10-03/15:00 LKS CZARNI GORZYCE – LKS KRZYŻANOWICE
2020-10-03/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-10-03/15:00 LKS 1908 NĘDZA – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-10-03/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA – GKS DĄB GASZOWICE
2020-10-03/15:00 LKS TWORKÓW – KS 1905 KRZANOWICE
Kolejka nr 12

2020-10-10/15:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS TWORKÓW
2020-10-10/15:00 KS 1905 KRZANOWICE – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-10-10/15:00 GKS DĄB GASZOWICE – LKS 1908 NĘDZA
2020-10-10/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-10-10/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS CZARNI GORZYCE
Kolejka nr 13

2020-10-17/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS KRZYŻANOWICE
2020-10-17/15:00 LKS CZARNI GORZYCE – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-10-17/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – GKS DĄB GASZOWICE
2020-10-17/15:00 LKS 1908 NĘDZA – KS 1905 KRZANOWICE
2020-10-17/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA – LKS TWORKÓW
Kolejka nr 14

2020-10-24/15:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-10-24/15:00 LKS TWORKÓW – LKS 1908 NĘDZA
2020-10-24/15:00 KS 1905 KRZANOWICE – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-10-24/15:00 GKS DĄB GASZOWICE – LKS CZARNI GORZYCE
2020-10-24/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – KS UNIA RACIBÓRZ
Kolejka nr 15

2020-10-31/14:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA – LKS KRZYŻANOWICE
2020-10-31/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ – GKS DĄB GASZOWICE
2020-10-31/14:00 LKS CZARNI GORZYCE – KS 1905 KRZANOWICE
2020-10-31/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS TWORKÓW
2020-10-31/14:00 LKS 1908 NĘDZA – LKS SILESIA LUBOMIA
Kolejka nr 16

2020-11-07/14:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS 1908 NĘDZA
2020-11-07/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-11-07/14:00 LKS TWORKÓW – LKS CZARNI GORZYCE
2020-11-07/14:00 KS 1905 KRZANOWICE – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-11-07/14:00 GKS DĄB GASZOWICE – LKS ZAMECZEK CZERNICA
Kolejka nr 17

2020-11-14/13:30 GKS DĄB GASZOWICE – LKS KRZYŻANOWICE
2020-11-14/13:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA – KS 1905 KRZANOWICE
2020-11-14/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS TWORKÓW
2020-11-14/13:30 LKS CZARNI GORZYCE – LKS SILESIA LUBOMIA
2020-11-14/13:30 KS NAPRZÓD BORUCIN – LKS 1908 NĘDZA
Kolejka nr 18

2020-11-21/13:00 LKS KRZYŻANOWICE – KS NAPRZÓD BORUCIN
2020-11-21/13:00 LKS 1908 NĘDZA – LKS CZARNI GORZYCE
2020-11-21/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA – KS UNIA RACIBÓRZ
2020-11-21/13:00 LKS TWORKÓW – LKS ZAMECZEK CZERNICA
2020-11-21/13:00 KS 1905 KRZANOWICE – GKS DĄB GASZOWICE

Terminarz raciborskiej A klasy

Kolejka nr 1

2020-08-08/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-08-08/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-08-08/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-08-08/17:00 LKS RASZCZYCE – LKS BUK RUDY
2020-08-08/17:00 LKS CHAŁUPKI – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-08-08/17:00 LKS BRZEZIE – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-08-08/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – KS KORNOWAC
2020-08-08/17:00 LKS PAWŁÓW – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
Kolejka nr 2

2020-08-15/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-08-15/17:00 KS KORNOWAC – LKS PAWŁÓW
2020-08-15/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-08-15/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS BRZEZIE
2020-08-15/17:00 LKS BUK RUDY – LKS CHAŁUPKI
2020-08-15/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS RASZCZYCE
2020-08-15/17:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-08-15/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
Kolejka nr 3

2020-08-22/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-08-22/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-08-22/17:00 LKS RASZCZYCE – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-08-22/17:00 LKS CHAŁUPKI – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-08-22/17:00 LKS BRZEZIE – LKS BUK RUDY
2020-08-22/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-08-22/17:00 LKS PAWŁÓW – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-08-22/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – KS KORNOWAC
Kolejka nr 4

2020-08-29/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – KS KORNOWAC
2020-08-29/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-08-29/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS PAWŁÓW
2020-08-29/17:00 LKS BUK RUDY – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-08-29/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS BRZEZIE
2020-08-29/17:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS CHAŁUPKI
2020-08-29/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – LKS RASZCZYCE
2020-08-29/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS START PIETROWICE WIELKIE
Kolejka nr 5

2020-09-05/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-09-05/16:00 LKS RASZCZYCE – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-09-05/16:00 LKS CHAŁUPKI – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-09-05/16:00 LKS BRZEZIE – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-09-05/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-09-05/16:00 LKS PAWŁÓW – LKS BUK RUDY
2020-09-05/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-09-05/16:00 KS KORNOWAC – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
Kolejka nr 6

2020-09-12/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-09-12/16:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – KS KORNOWAC
2020-09-12/16:00 LKS BUK RUDY – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-09-12/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS PAWŁÓW
2020-09-12/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-09-12/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – LKS BRZEZIE
2020-09-12/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS CHAŁUPKI
2020-09-12/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS RASZCZYCE
Kolejka nr 7

2020-09-19/16:00 LKS RASZCZYCE – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-09-19/16:00 LKS CHAŁUPKI – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-09-19/16:00 LKS BRZEZIE – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-09-19/16:00 LKS PAWŁÓW – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-09-19/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-09-19/16:00 KS KORNOWAC – LKS BUK RUDY
2020-09-19/16:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
Kolejka nr 8

2020-09-26/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-09-26/16:00 LKS BUK RUDY – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-09-26/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – KS KORNOWAC
2020-09-26/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-09-26/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – LKS PAWŁÓW
2020-09-26/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-09-26/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS BRZEZIE
2020-09-26/16:00 LKS RASZCZYCE – LKS CHAŁUPKI
Kolejka nr 9

2020-10-03/15:00 LKS CHAŁUPKI – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-10-03/15:00 LKS BRZEZIE – LKS RASZCZYCE
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-10-03/15:00 LKS PAWŁÓW – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-10-03/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-10-03/15:00 KS KORNOWAC – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-10-03/15:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS BUK RUDY
Kolejka nr 10

2020-10-10/15:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – LKS BUK RUDY
2020-10-10/15:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-10-10/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-10-10/15:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – KS KORNOWAC
2020-10-10/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-10-10/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS PAWŁÓW
2020-10-10/15:00 LKS RASZCZYCE – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-10-10/15:00 LKS CHAŁUPKI – LKS BRZEZIE
Kolejka nr 11

2020-10-17/15:00 LKS BRZEZIE – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – LKS CHAŁUPKI
2020-10-17/15:00 LKS PAWŁÓW – LKS RASZCZYCE
2020-10-17/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-10-17/15:00 KS KORNOWAC – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-10-17/15:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-10-17/15:00 LKS BUK RUDY – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
Kolejka nr 12

2020-10-24/15:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-10-24/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS BUK RUDY
2020-10-24/15:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-10-24/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-10-24/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – KS KORNOWAC
2020-10-24/15:00 LKS RASZCZYCE – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-10-24/15:00 LKS CHAŁUPKI – LKS PAWŁÓW
2020-10-24/15:00 LKS BRZEZIE – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
Kolejka nr 13

2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-10-31/14:00 LKS PAWŁÓW – LKS BRZEZIE
2020-10-31/14:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – LKS CHAŁUPKI
2020-10-31/14:00 KS KORNOWAC – LKS RASZCZYCE
2020-10-31/14:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-10-31/14:00 LKS BUK RUDY – LKS ODRA NIEBOCZOWY
2020-10-31/14:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
Kolejka nr 14

2020-11-07/14:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW – LKS CZARNI NOWA WIEŚ
2020-11-07/14:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY – KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
2020-11-07/14:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA – LKS BUK RUDY
2020-11-07/14:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
2020-11-07/14:00 LKS RASZCZYCE – LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
2020-11-07/14:00 LKS CHAŁUPKI – KS KORNOWAC
2020-11-07/14:00 LKS BRZEZIE – LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA – LKS PAWŁÓW
Kolejka nr 15

2020-11-14/13:30 LKS PAWŁÓW – KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2020-11-14/13:30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA – LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
2020-11-14/13:30 KS KORNOWAC – LKS BRZEZIE
2020-11-14/13:30 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ – LKS CHAŁUPKI
2020-11-14/13:30 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE – LKS RASZCZYCE
2020-11-14/13:30 LKS BUK RUDY – LKS START PIETROWICE WIELKIE
2020-11-14/13:30 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA – LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
2020-11-14/13:30 LKS CZARNI NOWA WIEŚ – LKS ODRA NIEBOCZOWY

Terminarz raciborskiej B klasy

Kolejka nr 1

2020-08-01/17:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-08-01/17:00 LKS ADAMOWICE – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-08-01/17:00 LKS GRZEGORZOWICE – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-08-01/17:00 KS PIETRASZYN – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-08-01/17:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS LYSKI
2020-08-01/17:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS OWSISZCZE
2020-08-01/17:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-08-01/17:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
Kolejka nr 2

2020-08-08/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-08-08/17:00 LKS OWSISZCZE – LKS ZABEŁKÓW
2020-08-08/17:00 LKS LYSKI – LKS PSTRĄŻNA
2020-08-08/17:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS 07 MARKOWICE
2020-08-08/17:00 TS GÓRNIK PSZÓW – KS PIETRASZYN
2020-08-08/17:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS GRZEGORZOWICE
2020-08-08/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS ADAMOWICE
2020-08-08/17:00 LKS GAMÓW – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
Kolejka nr 3

2020-08-15/17:00 LKS ADAMOWICE – LKS GAMÓW
2020-08-15/17:00 LKS GRZEGORZOWICE – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-08-15/17:00 KS PIETRASZYN – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-08-15/17:00 LKS 07 MARKOWICE – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-08-15/17:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-08-15/17:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS LYSKI
2020-08-15/17:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS OWSISZCZE
2020-08-15/17:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
Kolejka nr 4

2020-08-22/17:00 LKS OWSISZCZE – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-08-22/17:00 LKS LYSKI – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-08-22/17:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS ZABEŁKÓW
2020-08-22/17:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS PSTRĄŻNA
2020-08-22/17:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS 07 MARKOWICE
2020-08-22/17:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – KS PIETRASZYN
2020-08-22/17:00 LKS GAMÓW – LKS GRZEGORZOWICE
2020-08-22/17:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS ADAMOWICE
Kolejka nr 5

2020-08-29/17:00 LKS GRZEGORZOWICE – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-08-29/17:00 KS PIETRASZYN – LKS GAMÓW
2020-08-29/17:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-08-29/17:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-08-29/17:00 LKS ZABEŁKÓW – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-08-29/17:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-08-29/17:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS LYSKI
2020-08-29/17:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS OWSISZCZE
Kolejka nr 6

2020-09-05/16:00 LKS LYSKI – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-09-05/16:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-09-05/16:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-09-05/16:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS ZABEŁKÓW
2020-09-05/16:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS PSTRĄŻNA
2020-09-05/16:00 LKS GAMÓW – LKS 07 MARKOWICE
2020-09-05/16:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – KS PIETRASZYN
2020-09-05/16:00 LKS ADAMOWICE – LKS GRZEGORZOWICE
Kolejka nr 7

2020-09-12/16:00 KS PIETRASZYN – LKS ADAMOWICE
2020-09-12/16:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-09-12/16:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS GAMÓW
2020-09-12/16:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-09-12/16:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-09-12/16:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-09-12/16:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-09-12/16:00 LKS OWSISZCZE – LKS LYSKI
Kolejka nr 8

2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS OWSISZCZE
2020-09-19/16:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-09-19/16:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-09-19/16:00 LKS GAMÓW – LKS ZABEŁKÓW
2020-09-19/16:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS PSTRĄŻNA
2020-09-19/16:00 LKS ADAMOWICE – LKS 07 MARKOWICE
2020-09-19/16:00 LKS GRZEGORZOWICE – KS PIETRASZYN
Kolejka nr 9

2020-09-26/16:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS GRZEGORZOWICE
2020-09-26/16:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS ADAMOWICE
2020-09-26/16:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-09-26/16:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS GAMÓW
2020-09-26/16:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-09-26/16:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-09-26/16:00 LKS OWSISZCZE – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-09-26/16:00 LKS LYSKI – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
Kolejka nr 10

2020-10-03/15:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS LYSKI
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS OWSISZCZE
2020-10-03/15:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-10-03/15:00 LKS GAMÓW – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-10-03/15:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-10-03/15:00 LKS ADAMOWICE – LKS ZABEŁKÓW
2020-10-03/15:00 LKS GRZEGORZOWICE – LKS PSTRĄŻNA
2020-10-03/15:00 KS PIETRASZYN – LKS 07 MARKOWICE
Kolejka nr 11

2020-10-10/15:00 LKS PSTRĄŻNA – KS PIETRASZYN
2020-10-10/15:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS GRZEGORZOWICE
2020-10-10/15:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS ADAMOWICE
2020-10-10/15:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-10-10/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS GAMÓW
2020-10-10/15:00 LKS OWSISZCZE – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-10-10/15:00 LKS LYSKI – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-10-10/15:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – TS GÓRNIK PSZÓW
Kolejka nr 12

2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-10-17/15:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS LYSKI
2020-10-17/15:00 LKS GAMÓW – LKS OWSISZCZE
2020-10-17/15:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-10-17/15:00 LKS ADAMOWICE – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-10-17/15:00 LKS GRZEGORZOWICE – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-10-17/15:00 KS PIETRASZYN – LKS ZABEŁKÓW
2020-10-17/15:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS PSTRĄŻNA
Kolejka nr 13

2020-10-24/15:00 LKS ZABEŁKÓW – LKS 07 MARKOWICE
2020-10-24/15:00 LKS CZARNI II GORZYCE – KS PIETRASZYN
2020-10-24/15:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS GRZEGORZOWICE
2020-10-24/15:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS ADAMOWICE
2020-10-24/15:00 LKS OWSISZCZE – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-10-24/15:00 LKS LYSKI – LKS GAMÓW
2020-10-24/15:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS STRZELEC RZUCHÓW
2020-10-24/15:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
Kolejka nr 14

2020-10-31/14:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-10-31/14:00 LKS GAMÓW – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-10-31/14:00 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – LKS LYSKI
2020-10-31/14:00 LKS ADAMOWICE – LKS OWSISZCZE
2020-10-31/14:00 LKS GRZEGORZOWICE – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-10-31/14:00 KS PIETRASZYN – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-10-31/14:00 LKS 07 MARKOWICE – LKS CZARNI II GORZYCE
2020-10-31/14:00 LKS PSTRĄŻNA – LKS ZABEŁKÓW
Kolejka nr 15

2020-11-07/14:00 LKS CZARNI II GORZYCE – LKS PSTRĄŻNA
2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS 07 MARKOWICE
2020-11-07/14:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – KS PIETRASZYN
2020-11-07/14:00 LKS OWSISZCZE – LKS GRZEGORZOWICE
2020-11-07/14:00 LKS LYSKI – LKS ADAMOWICE
2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-11-07/14:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS GAMÓW
2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS STRZELEC RZUCHÓW
Kolejka nr 16

2020-11-14/13:30 LKS GAMÓW – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
2020-11-14/13:30 LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA – TS GÓRNIK PSZÓW
2020-11-14/13:30 LKS ADAMOWICE – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE
2020-11-14/13:30 LKS GRZEGORZOWICE – LKS LYSKI
2020-11-14/13:30 KS PIETRASZYN – LKS OWSISZCZE
2020-11-14/13:30 LKS 07 MARKOWICE – LKS GÓRKI ŚLĄSKIE
2020-11-14/13:30 LKS PSTRĄŻNA – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE
2020-11-14/13:30 LKS ZABEŁKÓW – LKS CZARNI II GORZYCE
Kolejka nr 17

2020-11-21/13:00 LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE – LKS ZABEŁKÓW
2020-11-21/13:00 LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS PSTRĄŻNA
2020-11-21/13:00 LKS OWSISZCZE – LKS 07 MARKOWICE
2020-11-21/13:00 LKS LYSKI – KS PIETRASZYN
2020-11-21/13:00 LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE – LKS GRZEGORZOWICE
2020-11-21/13:00 TS GÓRNIK PSZÓW – LKS ADAMOWICE
2020-11-21/13:00 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA – LKS ROZWÓJ BEŁSZNICA
2020-11-21/13:00 LKS STRZELEC RZUCHÓW – LKS GAMÓW