POLSKA – WŁOCHY 0 – 0. Zobacz tabele i wyniki meczów drużyn piłkarskich z naszej gminy.

0
78

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XII kolejki (10/11.10.2020)

Unia Książenice – Unia Turza Śląska 1:1 (0:1)
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz 3:0 (1:0)
Tychy II – Decor Bełk 4:2 (2:0)
Czaniec – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:1)
Iskra Pszczyna – Spójnia Landek 1:4 (0:1)
Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:2 (1:1)
Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
Orzeł Łękawica – Jedność Przyszowice (mecz przełożony na 21.11.2020, sb 13:00)
Rozwój Katowice – pauza

Zapowiedź XIII kolejki (14/18.10.2020)
Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 15:00)

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (10/11.10.2020)

Dąb Gaszowice – Nędza 0:2 (0:2)
Unia Racibórz – Czarni Gorzyce 3:3 (1:1)
Krzanowice – Silesia Lubomia 2:0 (1:0)
Zameczek Czernica – Naprzód Borucin 2:1 (1:0)
Krzyżanowice – Tworków 2:0 (1:0)

Zapowiedź XIII kolejki (17/18.10.2020)

Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica (nd 11:00),

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (10/11.10.2020)

Nieboczowy – Kornowac 2:1 (0:0)
Rogów – Rudy 4:1 (2:0)
Raszczyce – Syrynia 3:1 (2:0)
Chałupki – Brzezie 2:2 (1:0)
Nowa Wieś – Studzienna 2:2 (1:2)
Pietrowice Wielkie – Pawłów 2:1 (0:1)
Kuźnia Raciborska – Czyżowice 1:8 (0:3)
Zawada Książęca – Kobyla 2:0 (1:0)

Zapowiedź XI kolejki (17/18.10.2020)

Czyżowice – Nowa Wieś (sb 15:00), Brzezie – Rogów (nd.15.00)


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (10/11.10.2020)

Krzyżkowice – Bełsznica 2:3 (1:2)
Owsiszcze – Rzuchów 5:1 (2:0)
Górki Śląskie – Gamów 6:1 (1:0)
Gorzyce II – Adamowice 6:1 (2:1)
Zabełków – Grzegorzowice 1:2 (0:2)
Lyski – Zawada 2:0 (1:0)
Pstrążna – Pietraszyn 1:2 (1:2)
Czyżowice II – Pszów 2:1 (0:1)
Markowice – pauza

Zapowiedź XII kolejki (17/18.10.2020)

Bełsznica – Górki Śląskie (sb 15:00), Grzegorzowice – Gorzyce II (sb 15:00), Zawada – Czyżowice II (nd 15:00),

C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (10/11.10.2020)

Bojanów – Owsiszcze II 4:1 (1:1)
Bolesław – Wojnowice 2:1 (0:1)
Tworków II – Krzanowice II 1:1 (1:1)
Brzezie II – Buków 0:4 (0:2)
Olza – Rogów II 2:1 (1:1)
Turza Śląska II – Cyprzanów 5:0 (2:0)

C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (10/11.10.2020)
Bojanów – Owsiszcze II 4:1 (1:1)
Bolesław – Wojnowice 2:1 (0:1)
Tworków II – Krzanowice II 1:1 (1:1)
Brzezie II – Buków 0:4 (0:2)
Olza – Rogów II 2:1 (1:1)
Turza Śląska II – Cyprzanów 5:0 (2:0)

Zapowiedź IX kolejki (17/18.10.2020)

Wojnowice – Turza Śląska II (sb 15:00), Rogów II – Tworków II (sb 15:00), Owsiszcze II – Olza (sb 15:00),