Czarni wygrywają mecz na szczycie w Tworkowie. Bełsznica gromi czyżowian w derbach B klasy. Wyniki, tabele, zapowiedzi.

0
221

V liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XVI kolejki (07/08.11.2020)

Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica 0:0
Kuźnia Ustroń – Odra Wodzisław Śląski 2:4
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 5:1
Iskra Pszczyna – Decor Bełk 0:4
Orzeł Łękawica – Rozwój Katowice 0:3
Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek 0:7
Unia Turza Śląska – Jedność Przyszowice 3:0
Czaniec – Tychy II (mecz przełożony na 28.11.2020, sb 13:00)
Czechowice-Dziedzice – pauza

Kolejny mecz Unici zagrają w środę 11.11 o godz. 13.30
Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XVI kolejki (07/08.11.2020)

Krzyżanowice – Nędza 4:1
Krzanowice – Unia Racibórz 1:3
Dąb Gaszowice – Zameczek Czernica 0:2
Tworków – Czarni Gorzyce 2:3
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin (mecz przełożony na 28.11.2020, śr 13:00)

Czarni Gorzyce – Silesia Lubomia (nd 15 listopada o 13:30)


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (07/08.11.2020)

Syrynia – Pawłów 3:2
Przyszłość Rogów – Nowa Wieś 2:5
Chałupki – Kornowac 1:5
Raszczyce – Studzienna 4:1
Pietrowice Wielkie – Naprzód Czyżowice 3:2
Nieboczowy – Kuźnia Raciborska 3:3
Brzezie – Kobyla 3:0
Zawada Książęca – Rudy 2:2

Kolejne mecze w środę 11 listopada
Brzezie – Rogów (śr 11:00), Czyżowice – Nowa Wieś (śr 11:00),

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XV kolejki (07/08.11.2020)

Pszów – Gamów 6:1
Górki Śląskie – Pietraszyn 4:4
Krzyżkowice – Markowice 1:2
Owsiszcze – Grzegorzowice 0:4
Gorzyce II – Pstrążna 4:5
Zawada – Rzuchów 1:0
Lyski – Adamowice 3:3
Czyżowice II – Bełsznica 1:5
Zabełków – pauza

kolejne mecze w środę 11.11.2020 Bełsznica – Górki Śląskie (śr 14:00), Grzegorzowice – Gorzyce II (śr 14:00).

C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (07/08.11.2020)

Cyprzanów – Olza 1:1
Rogów II – Wojnowice 1:2
Krzanowice II – Turza Śląska II 1:3
Owsiszcze II – Bolesław (przerwany w 7. minucie z powodu złego stanu boiska)
Brzezie II – Bojanów (mecz odwołany)
Buków – Tworków II 9:1 (3:0) mecz został rozegrany 16.08.2020 r.


Zapowiedź zaległych meczów IX i X kolejki (14/15.11.2020)

Wojnowice – Turza Śląska II (sb 13:30), Rogów II – Tworków II (nd 13:30), Owsiszcze II – Olza (nd 13:30),