Klasa okręgowa “ZINA Grupa MISTRZOWSKA Rybnik – Racibórz” Grupa 3 (RW) – Zobacz z kim i kiedy zagrają Czarni Gorzyce,

0
207

Rybnik: Klasa okręgowa “ZINA Grupa MISTRZOWSKA Rybnik – Racibórz” Grupa 3 (RW)
Tabela

Kolejka nr 1
2021-03-20/15:30 KS CZARNI GORZYCE – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-03-20/15:30 LKS KRZYŻANOWICE – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-03-20/15:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-03-20/15:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 2
2021-03-27/15:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – LKS TWORKÓW -:-
2021-03-27/15:30 LKS GRANICA RUPTAWA – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-03-27/15:30 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-03-27/15:30 KS CZARNI GORZYCE – LKS KRZYŻANOWICE -:-
Kolejka nr 3
2021-04-10/16:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-04-10/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – KS CZARNI GORZYCE -:-
2021-04-10/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-04-10/16:00 LKS TWORKÓW – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 4
2021-04-17/16:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-04-17/16:30 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – LKS TWORKÓW -:-
2021-04-17/16:30 KS CZARNI GORZYCE – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-04-17/16:30 LKS KRZYŻANOWICE – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 5
2021-04-24/16:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-04-24/16:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-04-24/16:30 LKS TWORKÓW – KS CZARNI GORZYCE -:-
2021-04-24/16:30 LKS GRANICA RUPTAWA – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 6
2021-05-01/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-05-01/17:00 KS CZARNI GORZYCE – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-05-01/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS TWORKÓW -:-
2021-05-01/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 7
2021-05-08/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-05-08/17:00 LKS TWORKÓW – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-08/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA – LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-08/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – KS CZARNI GORZYCE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-15/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – KS CZARNI GORZYCE -:-
2021-05-15/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-15/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-15/17:00 LKS TWORKÓW – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 9
2021-05-22/17:00 LKS TWORKÓW – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-05-22/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-05-22/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-05-22/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – KS CZARNI GORZYCE -:-
Kolejka nr 10
2021-05-29/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-29/17:00 KS CZARNI GORZYCE – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-29/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-05-29/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA – LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 11
2021-06-03/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-06-03/17:00 LKS TWORKÓW – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-06-03/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – KS CZARNI GORZYCE -:-
2021-06-03/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – LKS KRZYŻANOWICE -:-
Kolejka nr 12
2021-06-05/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-06-05/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-06-05/17:00 KS CZARNI GORZYCE – LKS TWORKÓW -:-
2021-06-05/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 13
2021-06-12/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. – LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-06-12/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA – KS CZARNI GORZYCE -:-
2021-06-12/17:00 LKS TWORKÓW – LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-06-12/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 14
2021-06-19/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY – GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-06-19/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA – LKS TWORKÓW -:-
2021-06-19/17:00 LKS KRZYŻANOWICE – LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-06-19/17:00 KS CZARNI GORZYCE – UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-