Wielkie magazyny w Gorzyczkach ? Zapraszamy do artykułu na TuWodzisław.pl

0
1189

Dwaj deweloperzy planują zbudować wielkie magazyny w Gorzyczkach
2020-12-15, Autor: Tomasz Raudner
fot. 7R Park

Gmina Gorzyce leżąca przy granicy z Czechami stała się obiektem zainteresowania dwóch firm specjalizujących się w budowaniu wielkich hal magazynowych. To polska firma 7R, która już ma pozwolenie na budowę, a także Panattoni. – Inwestorów przyciąga bliskość węzła autostrady A1, granicy, niskie podatki i wizerunek gminy przyjaznej biznesowi konsekwentnie budowany od lat – uważa Daniel Jakubczyk, wójt Gorzyc.

Tu czytaj cały artykuł w TuWodzisław.pl

*********************************************************************************************************************************************

Oficjalna strona 7R Park Gorzyce podaje:

https://www.7rsa.pl/nasze-projekty/7r-park-gorzyce?fbclid=IwAR1sXdh63-jvlH0ZTiahpDcW4-Fb0XnPUHi9v4wCCIP8OYKWXupAU5L1awg

7R Park Gorzyce to projekt magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w województwie śląskim bezpośrednio przy Autostradzie Bursztynowej A1 (Gdańsk–Gorzyczki), która po przekroczeniu granicy Polski łączy się z czeską autostradą D1 prowadzącą w kierunku głównych miast: Ostrawy, Brna i Pragi. Niewątpliwym atutem jest strategiczne położenie inwestycji w odległości niespełna 2 km od granicy z Czechami. 7R Park Gorzyce zlokalizowany jest tuż przy ostatnim węźle autostrady A1 Gorzyce-Godów. W sąsiedztwie Parku znajduje się stacja benzynowa. Dostępną w obiektach przestrzeń można zaaranżować i dopasować nie tylko pod typową powierzchnię magazynową, ale także lekką produkcję. Dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom ekologicznym, wpływającym m.in.na wzrost efektywności energetycznej, 7R Park Gorzyce objęty jest certyfikacją BREEAM.