Zina IV liga 2020/2021, grupa: śląska II – zobacz z kim i kiedy zagra Unia Turza na wiosnę.

0
155


Kolejka 18 – 13-14 marca
Pauza: Kuźnia Ustroń.

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Czaniec
GKS II Tychy – Iskra Pszczyna
Odra Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica
LKS Bełk – Unia Książenice
Rozwój Katowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica – GKS Radziechowy-Wieprz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Unia Turza Śląska
Spójnia Landek – Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 19 – 20-21 marca
Pauza: Iskra Pszczyna.

Spójnia Landek – MRKS Czechowice-Dziedzice
Jedność 32 Przyszowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska – Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz – Rozwój Katowice
Odra Centrum Wodzisław Śląski – LKS Bełk
Unia Książenice – Odra Wodzisław Śląski
Orzeł Łękawica – GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec

Kolejka 20 – 27-28 marca
Pauza: Orzeł Łękawica.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec – Iskra Pszczyna
GKS II Tychy – Unia Książenice
Odra Wodzisław Śląski – Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Bełk – GKS Radziechowy-Wieprz
Rozwój Katowice – Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica – Jedność 32 Przyszowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Spójnia Landek

Kolejka 21 – 3 kwietnia
Pauza: Unia Książenice.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica
Jedność 32 Przyszowice – Rozwój Katowice
Unia Turza Śląska – LKS Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz – Odra Wodzisław Śląski
Odra Centrum Wodzisław Śląski – GKS II Tychy
Orzeł Łękawica – LKS Czaniec
Iskra Pszczyna – Kuźnia Ustroń

Kolejka 22 – 10-11 kwietnia
Pauza: Odra Centrum Wodzisław Śląski.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Iskra Pszczyna
Kuźnia Ustroń – Orzeł Łękawica
LKS Czaniec – Unia Książenice
GKS II Tychy – GKS Radziechowy-Wieprz
Odra Wodzisław Śląski – Unia Turza Śląska
LKS Bełk – Jedność 32 Przyszowice
Rozwój Katowice – Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kolejka 23 – 17-18 kwietnia
Pauza: GKS Radziechowy-Wieprz.

Drzewiarz Jasienica – MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Rozwój Katowice
Spójnia Landek – LKS Bełk
Jedność 32 Przyszowice – Odra Wodzisław Śląski
Unia Turza Śląska – GKS II Tychy
Odra Centrum Wodzisław Śląski – LKS Czaniec
Unia Książenice – Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica – Iskra Pszczyna
Kolejka 24 – 24-25 kwietnia
Pauza: Unia Turza Śląska.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Orzeł Łękawica
Iskra Pszczyna – Unia Książenice
Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Czaniec – GKS Radziechowy-Wieprz
GKS II Tychy – Jedność 32 Przyszowice
Odra Wodzisław Śląski – Spójnia Landek
LKS Bełk – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rozwój Katowice – Drzewiarz Jasienica

Kolejka 25 – 1-2 maja
Pauza: Jedność 32 Przyszowice.

Rozwój Katowice – MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica – LKS Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski
Spójnia Landek – GKS II Tychy
Unia Turza Śląska – LKS Czaniec
GKS Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Iskra Pszczyna
Unia Książenice – Orzeł Łękawica

Kolejka 26 – 5 maja
Pauza: Spójnia Landek.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Unia Książenice
Orzeł Łękawica – Odra Centrum Wodzisław Śląski
Iskra Pszczyna – GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń – Unia Turza Śląska
LKS Czaniec – Jedność 32 Przyszowice
GKS II Tychy – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica
LKS Bełk – Rozwój Katowice

Kolejka 27 – 8-9 maja
Pauza: Podbeskidzie II Bielsko-Biała.

LKS Bełk – MRKS Czechowice-Dziedzice
Rozwój Katowice – Odra Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica – GKS II Tychy
Spójnia Landek – LKS Czaniec
Jedność 32 Przyszowice – Kuźnia Ustroń
Unia Turza Śląska – Iskra Pszczyna
GKS Radziechowy-Wieprz – Orzeł Łękawica
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Książenice

Kolejka 28 – 15-16 maja
Pauza: Drzewiarz Jasienica.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Książenice – GKS Radziechowy-Wieprz
Orzeł Łękawica – Unia Turza Śląska
Iskra Pszczyna – Jedność 32 Przyszowice
Kuźnia Ustroń – Spójnia Landek
LKS Czaniec – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy – Rozwój Katowice
Odra Wodzisław Śląski – LKS Bełk

Kolejka 29 – 22-23 maja
Pauza: Rozwój Katowice.

Odra Wodzisław Śląski – MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk – GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek – Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice – Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska – Unia Książenice
GKS Radziechowy-Wieprz – Odra Centrum Wodzisław Śląski

Kolejka 30 – 26 maja
Pauza: LKS Bełk.

MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS Radziechowy-Wieprz
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Turza Śląska
Unia Książenice – Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Łękawica – Spójnia Landek
Iskra Pszczyna – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec – Rozwój Katowice
GKS II Tychy – Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 31 – 29-30 maja
Pauza: Odra Wodzisław Śląski.

GKS II Tychy – MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk – LKS Czaniec
Rozwój Katowice – Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica – Iskra Pszczyna
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Orzeł Łękawica
Spójnia Landek – Unia Książenice
Jedność 32 Przyszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Turza Śląska – GKS Radziechowy-Wieprz

Kolejka 32 – 2 czerwca
Pauza: GKS II Tychy.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska
GKS Radziechowy-Wieprz – Jedność 32 Przyszowice
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek
Unia Książenice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica – Drzewiarz Jasienica
Iskra Pszczyna – Rozwój Katowice
Kuźnia Ustroń – LKS Bełk
LKS Czaniec – Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 33 – 5-6 czerwca
Pauza: MRKS Czechowice-Dziedzice.

GKS II Tychy – LKS Czaniec
Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń
LKS Bełk – Iskra Pszczyna
Rozwój Katowice – Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica – Unia Książenice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek – GKS Radziechowy-Wieprz
Jedność 32 Przyszowice – Unia Turza Śląska

Kolejka 34 – 12-13 czerwca
Pauza: LKS Czaniec.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Jedność 32 Przyszowice
Unia Turza Śląska – Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica
Unia Książenice – Rozwój Katowice
Orzeł Łękawica – LKS Bełk
Iskra Pszczyna – Odra Wodzisław Śląski
Kuźnia Ustroń – GKS II Tychy