I turniej piłkarski “FAMILOKI CUP” za nami.

0
1710

Wiele trudu i wysiłku włożyli w przygotowanie i zorganizowanie I turnieju piłkarskiego na Kol.Fryderyk “Familoki CUP”.

Tydzień pracy przy przygotowaniu boiska, siatki do bramek wykonane z odzysku po starych siatkach z boisk piłki siatkowej, wysypanie lini, puchar z odzysku, ogłoszenia na portalach społecznościowych, szukanie sponsorów i to wszystko po pracy – sprawiło że turniej mógł wystartować – mówi Rafał Szymik jeden z organizatorów.

Odzew był bardzo szybki bo w krótkim czasie do turnieju zgłosiło się 5 sześcioosobowych dzikich drużyn.
Mecze rozgrywano każdy z każdym i nie było ważne kto jak się nazywał , kto komu kibicował liczyła się tylko dobra zabawa – mówi drugi z organizatorów a zarazem inicjator tego turnieju Marcin Hudek.

Mecz finałowy zakończył się wynikiem 6 do 4, po wszystkim każdy z uczestników został poczęstowany czymś słodkim i lodami, pełnoletni mieli coś z pianką, część kulminacyjna to wspólne pieczenie kiełbasek.

Organizatorzy już zapowiadają kontynuacje tego turnieju i jak wszystko pójdzie dobrze to II turniej odbędzie się jeszcze w tym roku.

W imieniu organizatorów dziękujemy sponsorom: Alicja Lenczyk, Andrzej Klon, Mateusz Wójcik, Kamil Oślizlo, Grzegorz Kozioł, Wojtek Wierbicki i Darek Krupiński

P.S
Preludium turnieju odbyło się dwa tygodnie wcześniej bez nagłaśniania, duże zainteresowanie i chęć uczestnictwa w takim turnieju zainspirowało mnie do zorganizowania tego turnieju – mówi Marcin Hudek. Tak więc pół żartem pól serio można powiedzieć że to był drugi turniej – komentuje Hudek.