Derby A klasy dla Rozwoju!

0
724

Od meczu derbowego rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze z Bełsznicy i Rogowa.
W sobotnie popołudnie 19 marca Rozwój Bełsznica podejmował wyżej notowanego przeciwnika zza między Przyszłość Rogów, jak to w derbach i piłce bywa nie zawsze wygrywa faworyt, tak było i tym razem. Miejscowi już do przerwy prowadzili 2 – 0 po bramkach Tomasza Pogody i Adriana Matery. Po przerwie 3 gola dołożył Zbigniew Poloczek i było już 3-0 dla Rozwoju. Końcówka meczu jednak należała do rogowian, którzy zniwelowali wynik porażki dwoma bramkami i mecz zakończył się wynikiem 3 – 2

Rozwój Bełsznica – Przyszłość Rogów 3 – 2 (2 – 0)

Bramki: Pogoda, Matera, Poloczek – Antończyk 2