SP Rogów najlepsza w turnieju piłkarskim z okazji „100-lecia niepodległej Polski”

0
1488

” 100-lecie Niepodległej – było w czwartek 18 października motywem przewodnim Międzyszkolnego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Gorzyce.
Do rozgrywek zorganizowanych przez Nauticę i Pana Piotra Wawrzycznego pod patronatem medialnym portalu e-gorzyce.pl zgłosiły się wszystkie nasze szkoły podstawowe oraz podopieczni Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach.
W uroczystym rozpoczęciu oczywiście nie zabrakło wspólnie odśpiewanego przez wszystkich uczestników naszego narodowego hymnu i biało-czerwonych. Dosłownie kilka słów o historii od Pana Wójta Daniela Jakubczyka i radnego Pana Piotra Wawrzycznego, wspólna rozgrzewka wszystkich drużyn i rozpoczęły się mecze.
Same spotkania jak to zwykle na Nautice: uśmiechy zwycięzców, łzy przegranych i trochę komentarzy na decyzję sędziów 😉 – okazja do integracji lokalnej 80 dzieci, czystego współzawodnictwa – znakomita – nawet pogoda, po niezbyt ładnym poranku zastosowała się do imprezy.
Sportowo okazała się najlepsza drużyna z SP Rogów, wicemistrzami została szkoła z Olzy, a Gorzycka 1 wywalczyła 3 miejsce.