27 FINAŁ WOŚP W SZTABIE W CZYŻOWICACH, zebrano 12 100 zł. Zdjęcia.

0
1956

27 FINAŁ WOŚP W SZTABIE W CZYŻOWICACH
27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztabie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach za nami!
13 stycznia 2019r. w Sztabie od 15.00 nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły czekali na stawienie się wolontariuszy w celu rozliczenia kwoty zebranej do puszek WOŚP. W tym roku 30 wolontariuszy od wczesnych godzin porannych zbierało datki na terenie Czyżowic, Olzy, Marklowic, Syryni, Lubomi i Roszkowa.
O 13.30 na Rancho „Western” w Czyżowicach rozpoczął się 44 Bieg Towarzyski Klubu Sportowego „M.E.T.A.” na rzecz WOŚP. Puszki wolontariuszy szybko się zapełniły! Uczestnicy biegu otrzymali piękne pamiątkowe medale. Był z nami również przedstawiciel portalu e-gorzyce.pl. Pan Bogusław Jordan.
W szkole przygotowana została mała kawiarenka dla wolontariuszy i gości, wystawa prac plastycznych utalentowanych uczniów oraz możliwość zakupu gadżetów WOŚP. Rozegrany został również mecz piłki siatkowej Rodzice kontra Dzieci. Rozliczenia wolontariuszy przebiegały sprawnie, dzięki doświadczeniu jakie mają nauczyciele – organizatorzy wielu finałów WOŚP. Pod koniec dnia okazało się, że zebraliśmy ponad 12100 złotych (w tym walutę obcą). Dziękuję wszystkim, którzy w roku 2019 zaangażowali się w prace Sztabu – wolontariuszom, Biegaczom KS M.E.T.A. oraz jego sympatykom, portalowi e-gorzyce.pl, gościom którzy nas w tym dniu odwiedzili, Panu dyrektorowi, nauczycielom i pracownikowi administracji – Dorocie Bażan oraz obsłudze szkoły. Gorące podziękowania należą się również naszym absolwentom Błażejowi Brudnemu (obsługa muzyczna) oraz Wiktorii Szkatule, która również w tym roku zechciała zostać naszą wolontariuszką.
Podziękowania chcę skierować również w stronę Dyrekcji oraz przedstawicielki Grona Pedagogicznego ze szkoły Podstawowej z Syryni – Pani Lidii Kuleszy, która w tym roku przyłączyła się do naszego Sztabu. Było z nami 12 wspaniałych wolontariuszy.
Są osoby na która zawsze można liczyć!
To był wspaniały i radosny dzień!
Szef Sztabu Paulina Sosnecka-Oleś