Oddaj swój głos a być może traktorek trafi do Gorzyc!. II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

0
2603

Radny Powiatu Wodzisławskiego Józef Sosnecki w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego złożył wniosek w Urzędzie Marszałkowskim do projektu pod nazwą „Zakup sprzętu ogrodowego” (traktora wielofunkcyjnego) dla WOLO i ZOL w Gorzycach na ulicy Zamkowej 4. Celem tego zadania jest poprawa warunków i efektywności pracy, poprawa jakości pielęgnacji terenów zielonych, utrzymania w czystości ciągów pieszych i dróg dojazdowych naszego ośrodka. Po szczegółowych weryfikacjach wniosek został dopuszczony do ostatniego etapu jakim jest głosowanie. Sprzęt o wartości 100 tys. złotych może być w naszej Gminie w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Leczniczo Opiekuńczego w Gorzycach.

****GŁOSUJ TU*****

Wszystko zależeć będzie od nas!
Oddajmy głos na nasz projekt pod nazwą „Zakup sprzętu ogrodowego”. Kod zadania MBO 0058/P3/20 w podregionie trzecim w powiecie wodzisławskim.

****GŁOSUJ TU*****

Nie zmarnujmy szansy!!
Głosowanie jest bezpłatne!!
Głosujemy na stronie bo.slaskie.pl

****GŁOSUJ TU*****

MBO-0058/P3/20 Zakup sprzętu ogrodowego ( traktora wielofunkcyjnego)
Zakup traktora wielozadaniowego dla WOJEWÓDZKIEGO OśRODKA LECZNICTWA ODWYKOWEGO i ZAKŁADU OPIEKUŃCZO – LECZNICZEGO W GORZYCACH, celem poprawy jakości, pielęgnacji terenów zielonych, w tym terenów rekreacyjnych dla pacjentów oraz utrzymania czystości chodników i dróg dojazdowych.