Czarni Gorzyce spadają do okręgówki i zarazem żegnają się z trenerem Piotrem Haudnerem.

0
442

Oficjalne info ze strony FB/KS Czarni Gorzyce

Piotr Hauder kończy swoją pracę w Gorzycach.

Informujemy, że Piotr Hauder nie będzie już pełnił funkcji trenera pierwszej drużyny Czarnych Gorzyce.

Szkoleniowiec rozpoczął pracę w klubie w lipcu 2019 roku.
W trzy sezony poprowadził pierwszą drużynę w 79. meczach ligowych (38 wygranych, 15 remisów, 26 porażek).
Pod jego wodzą drużyna z Gorzyc osiągnęła historyczny awans do IV ligi.

Trenerowi Piotrowi dziękujemy za wykonaną pracę i życzymy powodzenia w życiu oraz dalszej karierze trenerskiej.

KOMUNIKAT

Zarząd KS Czarni Gorzyce podjął decyzję o rezygnacji z udziału w meczu barażowym o pozostanie w rozgrywkach IV ligi, w którym mieliśmy rywalizować z Przemszą Siewierz.
Po rozmowach z zespołem, mając na uwadze zmiany jakie zaszły w otaczającej nas rzeczywistości, Zarząd Klubu uznał, iż sprostanie wymaganiom rozgrywek IV ligi w przyszłym sezonie niesie ze sobą zbyt wiele ryzyka. W dłuższej perspektywie mogłoby ono przynieść klubowi zbyt wiele strat na poziome sportowym, organizacyjnym oraz finansowym. Decyzja ta jest podyktowana dobrem klubu i wierzymy, że spotka się ze zrozumieniem naszych kibiców.
Jednocześnie pragniemy podziękować Trenerom, Zawodnikom oraz wszystkim osobom wspomagającym bieżące funkcjonowanie klubu za poświęcenie i zaangażowanie w historycznym dla naszego klubu sezonie. Pierwszy raz braliśmy udział w rozgrywkach na tak wysokim szczeblu i była to dla nas wszystkich doskonała lekcja, a wnioski z niej pozwolą nam dalej rozwijać klub.
W związku z powyższym nasza drużyna dołączy do grona spadkowiczów i w kolejnym sezonie rozpocznie zmagania na poziomie linii okręgowej, na które już w tym momencie zapraszamy.