Gorzyce – Nowy radny gminy zaprzysiężony. ( Jednak nie z PIS ?)

0
1045

Tomasz Stanieczko nowym radnym gminy Gorzyce. Fot – B.Jordan

Podczas posiedzenia LI sesji RG Gorzyce zaprzysiężono nowego radnego Tomasza Stanieczko, który objął wolny wakat po byłym już radnym Michale Wieczorku(obaj panowie startowali do RG z listy partyjnej PIS).

W wolnych wnioskach zadałem pytanie nowemu radnemu by się przedstawił, czym się zajmuje, w jakich organizacjach społecznych działa i w jakiej dziedzinie będzie się czuł najlepiej jako radny gminy Gorzyce.

Odpowiedź była krótka i wiążąca – mówi nowy radny Stanieczko – cytat …” prowadzę działalność gospodarczą, mieszkam w Gorzyczkach (…).
Odpowiedź na kolejne zadane pytanie była zaskakująca: w jakich organizacjach społecznych pan działa?, nowy radny mówi – … kiedyś działałem w PIS-ie, teraz już nie działam.(…)
Cały dialog(odpowiedź radnego) można wysłuchać na e-sesji poniżej od 1h 29m 02sek

http://gorzyce.esesja.pl/transmisja/36542/li-sesja-rady-gminy-gorzyce-30032023.htm

Od redakcji:
Cóż wypowiedź radnego może dziwić ponieważ jeszcze nie tak dawno temu posłanka PISu Teresa Glenc udzielając wywiadu 27 lutego, (konferencja dziennikarska) wypowiadała się o panu Stanieczko w samych superlatywach – cytat: … Na spotkaniu poseł Teresa Glenc uhonorowała drobnym upominkiem Tomasza Stanieczkę, nowego radnego gminy Gorzyce, podkreślając jego zasługi w działalności publicznej

– Panu Tomkowi są bliskie społeczne tematy. Dla niego najważniejsze nie są tylko jego dom i podwórko, ale również sprawy gminy czy powiatu. Życzę panu powodzenia, zdrowia, które jest bardzo potrzebne w pracy publicznej – podsumowała parlamentarzystka.
źródło tekstu – wodzislawslaski.naszemiasto.pl

Cały dialog(odpowiedź radnego) można wysłuchać na e-sesji poniżej od 1h 29m 02sek

http://gorzyce.esesja.pl/transmisja/36542/li-sesja-rady-gminy-gorzyce-30032023.htm