Piłka Nożna – Porażka Unii, klęska Czyżowian, wysoka wygrana Czarnych.

0
398

IV liga – grupa 2

Wyniki XIX kolejki

Decor Bełk – LKS Czaniec 3:2 (0:0)
Orzeł Łękawica – Unia Turza Śląska 3:1 (1:0)
Drzewiarz Jasienica – Unia Racibórz 0:0
Kuźnia Ustroń – ROW Rybnik 2:1 (1:1)
Gwarek Ornontowice – MKS Lędziny 1:0 (0:0)
Błyskawica Drogomyśl – GKS Tychy II 0:0
Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)
Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0

Unia Turza zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 34 pkt.
*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Klasa okręgowa – grupa 3
Wyniki XVIII kolejki (01/02.04.2023)

Gwiazda Skrzyszów – Nędza 1:1 (0:0)
Krzyżanowice – Raszczyce 5:4 (2:1)
Dąb Gaszowice – Czarni Gorzyce 0:4 (0:1)
Pierwszy Chwałowice – Granica Ruptawa 3:1 (1:0)
Zameczek Czernica – Płomień Połomia 0:1 (0:0)
Forteca Świerklany – Naprzód Czyżowice 6:0 (2:0)
Jastrzębie II – Jedność Jejkowice 7:0 (4:0)
Tworków – Górnik Radlin 2:0 (1:0)

A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (01/02.04.2023)

Studzienna – Pawłów 3:3 (2:1)
Bełsznica – Chałupki 1:2 (0:1)
Syrynia – Lyski 5:0 (1:0)
Krzanowice – Rudy 1:2 (0:0)
Rogów – Zabełków 4:1 (2:1)
Zawada Książęca – Nowa Wieś 0:6 (0:1)
Nieboczowy – Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0)
Lubomia – Markowice 1:0 (1:0)

B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XVIII kolejki (01/02.04.2023)

Owsiszcze – Cyprzanów 2:0 (1:0)
Ocice Racibórz – Krzyżkowice 1:2 (1:1)
Zawada – Borucin 4:2 (1:0)
Gorzyce II – Wojnowice 4:1 (2:0)
Gamów – Pietraszyn 4:5 (1:2)
Brzezie – Buków 4:3 (3:1)
Turza Śląska II – Górki Śląskie 8:2 (6:0)
Grzegorzowice – Kobyla 3:0 (wo)

C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (01/02.04.2023)

Dzimierz – Olza 7:2 (3:2)
Pstrążna – Czernica II 4:1 (2:1)
Rzuchów – Kuźnia Raciborska 0:6 (0:2)
Adamowice – Zwonowice 0:2 (0:1)
Rogów II – Ruda Kozielska 2:1 (1:0)