0
226

zdjęcie xródło:uniaturza.pl
strong>TAKI DZIEŃ SIĘ ZDARZA RAZ…. UNIA W III LIDZE!!!

Po wręcz niewiarygodnym meczu Unia Turza pokonała wczoraj po dogrywce Szczakowiankę Jaworzno 4:1 i po raz drugi w swojej prawie 100-letniej historii awansowała do III ligi. Wczorajsze spotkanie miało niesamowitą dramaturgię, której nie powstydziłby się sam mistrz gatunku Alfred Hitchcock. Jeszcze na pięć minut przed końcem meczu unici przegrywali 0:1 i wszystkie znaki na niebie wskazywały, że za chwilę będą musieli się pogodzić z porażką i brakiem upragnionego awansu. Stała się jednak rzecz niezwykła, turzanie w przeciągu dwóch minut zdobyli dwie bramki i doprowadzili do dogrywki, w której niebywale napędzeni nie dali szans rywalom i po bramkach Michała Gałeckiego i Sławomira Musiolika znaleźli się w III lidze!!!