Projekt – Nowa stawka za śmieci od 01.2019r. – 22,5zł za osobę! Radny Kurasz na swoim profilu FB zaprasza mieszkańców na posiedzenie wspólnych komisji rady w poniedziałek do GCK

2
3478

Projekt – Nowa stawka za śmieci od 01.2019r. – 22,5zł za osobę! Radny Kurasz na swoim profilu FB zaprasza mieszkańców na posiedzenie wspólnych komisji rady w poniedziałek do GCK o godz 15.30.

ogłoszenie o konsultacjach

Czemu nie zwołać takich konsultacji w GCK w Gorzycach?
Zapewne było by dużo zainteresowanych osób. Teraz mamy do wglądu projekt uchwały na temat wysokości ceny. Nic nie wiemy w temacie, terminów wywozu, jak będzie działał PSZOK, czy będą jakieś ulgi dla rodzin wielodzietnych, ulgi dla mniej zamożnych i emerytów, ulgi dla osób które ogrzewają dom GAZEM, energią elektryczną, czy olejem – tego nie wiemy.

2 KOMENTARZE

  1. Tekst wójta jeszcze przed wyborami- cytat ” –„Stawkę za śmieci ustala rada gminy a nie firma, może ustalić na niższym poziomie, jeżeli założymy dopłatę z budżetu”–.
    Ja jednak liczę że radni przegłosują jakieś poprawki związane z dopłatą przez gminę. Lecz trzeba pamiętać każda złotówka jej dopłata do |śmieci| to jedna złotówka mniej na inne inwestycje.
    Teraz zobaczymy jak z tej sytuacji radni wybrną, jeszcze w kampanii wyborczej obiecywali wszystko a zaczęli od podwyżki diet.