Kolorowy Dzień Dziecka w Uchylsku.

0
1348


3 czerwca w Uchylsku odbyła się impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka. W imprezie tej uczestniczyły zarówno dzieciaki z Uchylska jaki i z Gorzyczek.

Było malowanie buziek, wplatanie warkoczyków i farbowanie włosów, a także zabawy z chustą , puszczanie dużych baniek mydlanych, gry w piłkę oraz inne zabawy. Największą niespodzianką dla dzieci były odwiedziny pluszowych maskotek Kaczora Donalda i Królika. Podczas trwania całej imprezy wszyscy mogli się częstować przepysznymi wypiekami, które upiekły dla nas mamy oraz schłodzić się zimnym napojem. Opiekunowie, którzy przybyli ze swoimi pociechami mogli także napić się kawy. Ponadto milusińscy otrzymali różnego rodzaju słodkości, między innym smaczne lody dla ochłody. Pod koniec spotkania każdy mógł zjeść kiełbaskę z grilla, przygotowaną przez organizatorów. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe dyplomy uczestnictwa w zabawie i mały upominek w postaci breloczka. Było bajecznie, kolorowo i wesoło. Dzieciaki wracały do domu uśmiechnięte i zadowolone.
Za zorganizowanie niniejszej imprezy, szczególne podziękowania dla sponsorów, rodziców i organizatorów. To oni sprawili, że ten dzień był dla dzieciaków z sołectwa Uchylsko wyjątkowy.
Do zobaczenia za rok!!!