Unia Turza Śl. wróciła do IV ligi – zobaczcie z kim i kiedy zagrają.

0
226

Kolejka nr 1

2020-07-25/14:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-07-25/17:00 LKS CZANIEC – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-07-25/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-07-25/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-07-25/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – KS DECOR BEŁK -:-
2020-07-25/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-07-25/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-07-25/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – KS SPÓJNIA LANDEK -:-

Kolejka nr 2

2020-08-01/11:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-01/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-01/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-01/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-08-01/17:00 KS DECOR BEŁK – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-01/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-08-01/17:00 KP GKS II TYCHY S.A. – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-08-01/17:00 LKS CZANIEC – KS KUŹNIA USTROŃ -:-

Kolejka nr 3

2020-08-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-08-08/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – LKS CZANIEC -:-
2020-08-08/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-08-08/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-08-08/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS DECOR BEŁK -:-
2020-08-08/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-08-08/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-08-08/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-

Kolejka nr 4

2020-08-15/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-08-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-15/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-15/17:00 KS DECOR BEŁK – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-15/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-08-15/17:00 KP GKS II TYCHY S.A. – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-15/17:00 LKS CZANIEC – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-08-15/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-

Kolejka nr 5

2020-08-22/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-08-22/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-08-22/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – LKS CZANIEC -:-
2020-08-22/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-08-22/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-08-22/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – KS DECOR BEŁK -:-
2020-08-22/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-08-22/17:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-

Kolejka nr 6

2020-08-29/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-08-29/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-08-29/17:00 KS DECOR BEŁK – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-29/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-29/17:00 KP GKS II TYCHY S.A. – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-29/17:00 LKS CZANIEC – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-29/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-08-29/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-

Kolejka nr 7

2020-09-05/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-05/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-05/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-09-05/16:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS CZANIEC -:-
2020-09-05/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-09-05/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-09-05/16:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-05/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-

Kolejka nr 8

2020-09-12/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-09-12/16:00 KS DECOR BEŁK – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-09-12/16:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-09-12/16:00 KP GKS II TYCHY S.A. – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-09-12/16:00 LKS CZANIEC – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-09-12/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-09-12/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-

Kolejka nr 9

2020-09-19/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-19/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-09-19/16:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-19/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-09-19/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – LKS CZANIEC -:-
2020-09-19/16:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-09-19/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-09-19/16:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – KS DECOR BEŁK -:-

Kolejka nr 10

2020-09-26/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-26/16:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-09-26/16:00 KP GKS II TYCHY S.A. – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-09-26/16:00 LKS CZANIEC – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-09-26/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-09-26/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-09-26/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-

Kolejka nr 11

2020-10-03/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-03/15:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-03/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-03/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-03/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-03/15:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – LKS CZANIEC -:-
2020-10-03/15:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-10-03/15:00 KS DECOR BEŁK – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-

Kolejka nr 12

2020-10-10/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-10-10/15:00 KP GKS II TYCHY S.A. – KS DECOR BEŁK -:-
2020-10-10/15:00 LKS CZANIEC – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-10-10/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-10-10/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-10-10/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-10-10/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-10-10/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-

Kolejka nr 13

2020-10-17/15:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-17/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-10-17/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-17/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-17/15:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-17/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-17/15:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – LKS CZANIEC -:-
2020-10-17/15:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – KP GKS II TYCHY S.A. -:-

Kolejka nr 14

2020-10-24/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-10-24/15:00 LKS CZANIEC – KS DECOR BEŁK -:-
2020-10-24/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-10-24/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-10-24/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-10-24/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-10-24/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-10-24/15:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-

Kolejka nr 15

2020-10-31/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-10-31/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-10-31/14:00 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-31/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-31/14:00 KS DECOR BEŁK – KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-31/14:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – LKS CZANIEC -:-

Kolejka nr 16

2020-11-07/14:00 LKS CZANIEC – KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-11-07/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ – ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-11-07/14:00 MKS ISKRA PSZCZYNA – KS DECOR BEŁK -:-
2020-11-07/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA – KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-11-07/14:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE – LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-11-07/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI – TS PODBESKIDZIEC II S.A. -:-
2020-11-07/14:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-11-07/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA – LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-

Kolejka nr 17

2020-11-14/13:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE – MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-11-14/13:30 KS SPÓJNIA LANDEK – LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-11-14/13:30 TS PODBESKIDZIEC II S.A. – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-11-14/13:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/13:30 KS ROZWÓJ KATOWICE – LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-11-14/13:30 KS DECOR BEŁK – LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-11-14/13:30 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. – MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-11-14/13:30 KP GKS II TYCHY S.A. – KS KUŹNIA USTROŃ -:-