Derby w IV lidze na remis. Wyniki i tabele.

0
348

Fot z meczu Czarni Gorzyce – Spójnia Landek.

KS UNIA TURZA – KS CZARNI GORZYCE 1:1 (0:1)

0 – 1 Salvador Pryka 45+1 min. (rzut karny)
1 – 1 Kamil Tront 51 min. asysta Daniel Podbioł

W rozegranym we wtorek 3 maja meczu zaległej XIX kolejki IV ligi Unia Turza Śl. na własnym boisku zremisowała 1:1 z Czarnymi Gorzyce.
Osłabiona Unia Turza Śląska nie potrafiła się zrewanżować Czarnym za porażkę jesienną w Gorzycach 1 – 3.

Sędziował: Mateusz Piszczelok (główny), Jakub Kopczyk, Maciej Kuropatwa (asystenci). Widzów: 400. Żółte kartki: Bartosz Łyczko, Daniel Gryman – Denis Waś, Mateusz Szuścik

KS UNIA TURZA: Marcin Musioł – Wojciech Orzeł, Aleksander Barteczko, Szymon Jary – Bartosz Łyczko (66. Daniel Gryman), Paweł Staniczek, Kamil Tront (85. Kamil Kuczok), Michał Mazur – Patryk Dudziński, Daniel Podbioł, Dawid Pawlusiński (77. Mariusz Wanglorz). Pozostali rezerwowi: Mateusz Tomala, Arkadiusz Woś, Dmytro Skrynnyk. Trener: Marek Hanzel
KS CZARNI GORZYCE: Michał Łagoda – Denis Waś (82. Mateusz Juraszczyk), Szymon Balcer, Dawid Buczek, Mateusz Krzyżok – Kamil Benauer, Tomasz Kukla (40. Błażej Lamczyk), Mateusz Szuścik, Dawid Bober, Salvador Pryka (79. Krzysztof Warło) – Kamil Kucharski. Pozostali rezerwowi: Mateusz Stebel, Dawid Zychma, Bartosz Kuc, Aleksander Nagórka. Trener: Piotr Hauder

Tabela źródło: 90minut.pl

Kolejka 23 – 30 kwietnia-1 maja
Unia Turza Śląska 2-1 LKS Bestwina 30 kwietnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-3 Spójnia Landek 30 kwietnia, 17:00
GKS II Tychy 0-1 Kuźnia Ustroń 30 kwietnia, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 kwietnia, 17:00
Unia Książenice 1-0 Orzeł Łękawica 30 kwietnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 0-3 LKS Bełk
(wo)
ROW 1964 Rybnik 4-4 LKS Czaniec 30 kwietnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 0-3 Piast II Gliwice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 – 3 maja
Unia Turza Śląska 1-1 Czarni Gorzyce 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Spójnia Landek 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Książenice 0-5 GKS II Tychy 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Czarni-Góral Żywiec 0-3 Kuźnia Ustroń
(wo)
ROW 1964 Rybnik 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Jasienica 2-3 Orzeł Łękawica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast II Gliwice 4-1 LKS Bestwina 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czaniec – LKS Bełk 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

A KLASA

Kolejka 22 – 30 kwietnia-1 maja
LKS Grzegorzowice 4-4 Przyszłość Rogów 30 kwietnia, 15:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-11 Naprzód Czyżowice 30 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-0 Rozwój Bełsznica 30 kwietnia, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Czarni Nowa Wieś 30 kwietnia, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Pawłów 30 kwietnia, 14:00
Odra Nieboczowy 4-3 KS Kornowac 30 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 6-1 Płomień Kobyla 30 kwietnia, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 Naprzód Syrynia 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 – 3 maja
Przyszłość Rogów 3-2 Buk Rudy Wielkie 3 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 6-2 Zgoda Zawada Książęca 3 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-0 LKS Lyski 3 maja, 17:00
Płomień Kobyla 1-1 Odra Nieboczowy 3 maja, 17:00
KS Kornowac 1-5 LKS Grzegorzowice 3 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-0 LKS Studzienna (Racibórz) 3 maja, 17:00
LKS Pawłów 2-0 Czarni Nowa Wieś 3 maja, 17:00

B Klasa

Kolejka 18 – 2-3 kwietnia

Czarni II Gorzyce 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 – 30 kwietnia-1 maja

Czarni II Gorzyce 1-1 KS Pietraszyn 1 maja, 11:00

C Klasa

Kolejka 16 – 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LKS Olza.

LKS Pstrążna 4-0 LKS Ruda Kozielska 30 kwietnia, 17:00
Unia II Turza Śląska 3-1 Przyszłość II Rogów 1 maja, 17:00
LKS Dzimierz 4-0 Naprzód II Zawada (Wodzisław Śląski) 30 kwietnia, 13:00
Zameczek II Czernica 3-0 Naprzód II Czyżowice 1 maja, 13:00
Strzelec Rzuchów 5-0 Czarni II Nowa Wieś 30 kwietnia, 17:00