Familoki Cup za nami – rywalizowało 7 drużyn.

0
788

W minioną sobotę 30 kwietnia 2022r. na boisku tuż za „familokami” został rozegrany IV Turniej piłki nożnej dzikich drużyn Familoki Cup. Do turnieju zgłosiło się tym razem 7 drużyn, pod bardzo ciekawymi nazwami: The Reds, Stodoła Team Gorzyce, KS Familoki, Ekoludki, Psi Patrol, Fair Play, OSP Gorzyce.

Turniej rozpoczął się parę minut po 15, rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, spotkania trwały 2 x 10 minut. W meczu finałowym o zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne.

Zwyciężyła drużyna Ekoludki, drugie miejsce Stodoła Team Gorzyce, a trzecie Psi Patrol.
Mikołaj Karwot został królem strzelców.

Cały turniej ma na celu integrowanie tutejszej ludności, by sprawiało im to przyjemność w uczestniczeniu w zawodach jak i kibicowaniu. Dzięki pozyskanym funduszom od sponsorów, można było zakupić napoje i kiełbaski na grill dla zawodników, puchary i piłkę dla najlepszego strzelca.

Organizatorzy turnieju Rafał Szymik i Marcin Hudek dziękują sponsorom a byli to: Auto serwis Mateusz Wojcik, Andrzej Klon, Przewóz osób Piotr Tatarczyk, Usługi transportowe Edward Drzyzga, Zakład Pogrzebowy Renio, Serwis ogumienia Leszek Szczeponek, Adam Langer,bracia Rafał i Kamil Oślizło, Asia i Michał Jęczmionka, Janina i Kazimierz Dudkiewicz, KGIGW Kolonia Fryderyk, Sołtys i Rada solecka Koloni Fryderyk, Sołtys Gorzyc, Sołtys Gorzyczki, portal e-gorzyce.pl (Bogusław Jordan).