Rusza nowy portal – AgroNowiny.pl portal nie tylko dla rolników

0
524

Przekazujemy Państwu dziś portal AgroNowiny.pl. Jest to kolejne dzieło naszego wydawnictwa. Portal dedykowany jest zarówno rolnikom zawodowym, którzy prowadzą działalność od wielu lat, jak i rolnikom indywidualnym. Nie zabraknie jednak ciekawych treści dla osób, które chciałyby zacząć przygodę z hodowlą zwierząt i uprawą roślin, a także dla wszystkich, którym na sercu leży rozwój tej dziedziny.

Rolnictwo dotyczy każdego z nas. Bez względu na to czy jesteśmy tego świadomi czy też nie, to musimy pamiętać, że wydarzenia zachodzące w obszarze rolnictwa będą miały bezpośrednie przełożenie na nasze zakupy i budżet domowy. Każdy z nas korzysta bowiem z ciężkiej pracy rolnika.

Misja naszego portalu to dotarcie z informacją do wszystkich tych, którzy jej potrzebują. W odpowiednich sekcjach, jak między innymi: Hodowla, Uprawa, Prawo i Finanse będziemy informować o wydarzeniach, zmianach w przepisach, problemach itd.

Portal AgroNowiny.pl będzie korzystać z wieloletniego doświadczenia, archiwum oraz dziennikarzy Wydawnictwa Nowiny, które wydaje w naszym regionie 5 gazet lokalnych (Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i Magazyn Rybnicki) oraz kwartalnik branżowy Agro Nowiny i portal regionalny o największych zasięgach informacyjnych – Nowiny.pl, a także lokalnie JastrzebieOnline.pl.

Pragniemy zachęcić Państwa do informowania nas o tym, co się dzieje, a także o sprawach, które Waszym zdaniem należy nagłośnić, aby rozwiązać zaistniałe problemy. Z redakcją można skontaktować się mailowo, telefonicznie lub poprzez wiadomość na Facebooku.

Zapraszamy też firmy w regionie do współpracy reklamowej i promocyjnej z Działem Rozwoju Biznesu Wydawnictwa.

Kontakt

Tel. 516 210 535
Email: agro@nowiny.pl
Promocja i reklama: reklama@nowiny.pl
Z dziennikarskim pozdrowieniem,

red. nacz. Fryderyk Kamczyk