Wielkie otwarcie Figloparku NAUTINEK w Gorzycach. 30 września 2023 godz 9.00, basen Nautica.

0
1952

Widzimy się w Figloparku już w tę sobotę (30.09.) 🌟
Zanurkujcie w świecie figli od 9:00 do 20:00 w Gorzycach, przy ul. Bogumińskiej 31 (budynek Nautica). Nasza kolorowa przestrzeń zabierze Was w podwodny świat Nautinka 🐳
Czeka na Was sala zabaw z dwoma konstrukcjami, sala interaktywna i wiele dodatkowych atrakcji. Żadne dziecko nie będzie się u nas nudzić 😁
Na rodziców z kolei czeka wygodna strefa relaksu i pyszna kawa ☕
Będziecie z nami?

____________
***Wejdź na strone Figloparku NAUTINEK***

Nautinek Figlopark to 480m2 zaprojektowanych z myślą o dobrej zabawie dzieci.

Nasza kolorowa przestrzeń zabierze Cię w podwodny świat, gdzie znajdziesz wyjątkową salę zabaw, salę interaktywną, dwie sale urodzinowe oraz przestrzeń dla rodziców, którzy podczas zabawy swoich pociech mogą napić się (ciepłej ;)) kawy i odpocząć.

Przewodnikami po świecie Figloparku są nasi podwodni kumple – Wielorybka Wielcia i jej przyjaciele: pingwinek, ośmiornica, morsik, rekinek, syrenka, miś polarny i złota rybka. To oni towarzyszą naszym małym gościom podczas zabawy, stymulują zmysły i tworzą wyjątkowy, podwodny klimat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Skąd wodny motyw przewodni? Od 10 lat pracujemy z dziećmi ucząc je pływania. Zabieranie maluchów w wodny świat i wywoływanie uśmiechu na ich twarzach to nasza pasja, którą przelaliśmy na wystrój i atmosferę Figloparku. Doskonale wiemy co kochają maluchy i te większe smyki. Dlatego ogromnie cieszymy się, że teraz Nautinek może dawać radość również poza basenem.

Brzmi dobrze? Odwiedź nasz Figlopark!

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku

Oraz w weekendy

***Wejdź na strone Figloparku NAUTINEK***

Chwila wytchnienia dla rodziców
Kiedy dzieci figlują, rodzice odpoczywają. Zaledwie kilka kroków od sali zabaw i sali interaktywnej przygotowaliśmy specjalnie wydzieloną strefę dla rodziców, w której znajdziecie wygodne pufy i fotele. Ciepła kawa, przyjazna atmosfera i możliwość rzucenia okiem na dziecko w ciągu kilku sekund – to wszystko dla Waszego komfortu.

***Wejdź na strone Figloparku NAUTINEK***

Figle dla maluchów i szkolniaków
W naszej sali zabaw znajdziecie dwie konstrukcje: dla mniejszych i starszych dzieci. Każda z nich została dostosowana do potrzeb i możliwości danej grupy wiekowej: 0-3 oraz 3-12 lat. Dzięki temu konstrukcje są nie tylko bezpieczne, ale także zachęcają dzieci do aktywności, eksploracji, stymulują zmysły i rozwijają wiele umiejętności.

Sala interaktywna również skrywa elementy atrakcyjne dla każdej grupy wiekowej, maluchy z pewnością zachwycą się edukacyjnymi grami na ekranie dotykowym, czy Fun Floor – grami wyświetlanymi na dedykowanej podłodze. Dla starszaków przygotowaliśmy m.in. platformę bobobalance, gdzie wirtualnymi grami steruje się balansem swojego ciała, czy konsolę Arcade.

***Wejdź na strone Figloparku NAUTINEK***


Urodziny to wyjątkowy dzień, na który każde dziecko czeka cały rok.

Doskonale wiemy jak sprawić, że będzie to naprawdę radosny czas, który zapamięta zarówno solenizant, jak i zaproszeni goście. W naszym Figloparku znajdziecie dwie podwodne sale urodzinowe: salę rekinka i salę syrenki. U nas liczy się dobra zabawa!

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami urodzinowymi, które dopasowaliśmy do potrzeb klientów w każdym wieku.