smart

Dziś około godziny 11 kierownik brygady robotniczej pan Łukasz Wardęga poinformował że “naprawiono,załatano” dziury na ulicy Kościuszki w Turzy Sląskiej!

P.S
Zdjęcia postaramy się umieścić około godziny 15, zobaczycie efekty.

smart

smart

smart
smart

**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Kilka ogromny dziur, szerokich i głębokich powstało po zimie na ulicy Kościuszki w Turzy Śl. Owe dziury stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego, ba nawet ich głębokość może doprowadzić do poważnego wypadku drogowego a co za tym idzie oprócz uszkodzonego pojazdu kierujący może sam ucierpieć – informuje redakcję jeden z internautów.

Doskonale wiemy że gminna brygada robotnicza jest zajęta usuwaniem szkód po ostatnich ulewach ale zasypanie tych dziur kamieniem to niewielki koszt a i czasu dużo nie zabierze. O zaistniałej sytuacji poinformowaliśmy radną z Turzy i kierownika brygady robotniczej UG.

smart

smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart