W piątek 11 sierpnia zamknięcie Raciborskiej w Rogowie i Bełsznicy.

0
1167

Uwaga kierowcy. W najbliższy piątek, 11 sierpnia, nie będzie możliwy przejazd ulicą Raciborską na odcinku od skrzyżowania z ulicą Czyżowicką i Parkową w Rogowie do skrzyżowania z ulicą Czyżowicką w Bełsznicy.

W tym dniu firma odpowiedzialna za przebudowę drogi powiatowej nr 3512S zaplanowała układanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Prace potrwają jeden dzień. Po ich zakończeniu przywrócona zostanie możliwość dojazdu do posesji oraz siedzib firm.

Przypominamy, że nadal obowiązuje objazd z miejscowości Syrynia do miejscowości Gorzyce drogą wojewódzką numer 936 oraz drogami krajowymi numer 45 i 78.

W związku z zamknięciem ulicy Raciborskiej w Rogowie w piątek czasowo zmianie ulegnie przebieg linii 34 i 44 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej w miejscowościach Gorzyce i Bełsznicy. Autobusy kursować będą przez Czyżowice z pominięciem przystanków „Gorzyce Raciborska Szkoła”, „Gorzyce Raciborska Poprzeczna”, „Gorzyce Raciborska Dworzec Kolejowy”, „Bełsznica Raciborska Polna”, „Bełsznica Raciborska Wałowa” i „Bełsznica Raciborska Stawowa”.