Gorzyce – Boiska piękne ale tylko na zdjęciach.

0
1847

Gorzyce – Boiska piękne ale tylko na zdjęciach.

„Chciałem pograć z synem, ale niestety w Gorzycach, niestety nie ma gdzie…
Idealna pogoda i szansa… Wolne od pracy, zakupów itp… Ale nic z tego „

Pisze do naszej redakcji poirytowany ojciec chłopca z którym chciał spędzić wolny czas podczas obchodów święta niepodległości.

„Gorzyce SP, boisko zamknięte…. Idealne na widokówkę, szkoda że za podwójnym ogrodzeniem. A może to pomnik…?” … kontynuuje nasz internauta, który chce zachować anonimowość. Postanowił objechać nasze nowoczesne boiska w gminie i zrobił parę zdjęć i przysłał nam do redakcji z komentarzem.
Tak więc 12.11.2018 w Rogowie nowoczesne boisko otwarte, dzieciaki grają. W Czyżowicach też otwarte i tylko dwója chłopców grających w piłkę. Boisko w Gorzyczkach otwarte ale nikogo na nim nie widać.
A Gorzyce – ORLIK zamknięty, nowe boisko przy szkole podstawowej także zamknięte, pyta dlaczego w Gorzycach jak w pozostałych miejscowościach nie są te obiekty udostępnione?

Ocenę tej sytuacji zostawiamy Wam .

P.S. Boisko przy SP Gorzyce ma jeszcze problem z zalegającymi liśćmi a także słabym oświetlenie w nocy jak mówią z zarządzie KS Czarnych. Jednak wszystkie przedstawione wady można szybko usunąć dialogiem pomiędzy Nautica, SP Gorzyce, KS Czarni dla dobra ogółu.