Dziś Wybory 2019 – kandydaci do Sejmu w okręgu nr 30 oraz kandydaci do senatu w okręgu nr 72

0
615

WYBORY DO SENATU 2019
OKRĘG NR 72
Obwody wyborcze

obszary powiatów: raciborski, wodzisławski oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Żory
Kandydaci to
Marek Migalski – KO
Ewa Gawęda – PIS

Wybory do sejmu 2019
Okręg 30 obejmuje powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. KRZĄKAŁA Marek Grzegorz
2. GADOWSKI Krzysztof Jan
3. LENARTOWICZ Gabriela Teresa
4. GASZKA Anna Małgorzata
5. GABRYŚ Bartłomiej Józef
6. PROFASKA Marek Bogusław
7. KANTOR Halina Maria
8. KOZIELSKI Mirosław Leszek
9. SERWATKA Grzegorz Sebastian
10. DUŻY Mirosław Piotr
11. KILJAŃCZYK Wojciech Piotr
12. SKOWRON Joanna Ewa
13. RZACZEK Beata Katarzyna
14. POLOK Olga Maria
15. JELONEK Jerzy Mieczysław
16. PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata
17. WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka
18. DYBIEC Krzysztof Michał

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. FRITZ Roman Henryk
2. KURPAS Adam Jerzy
3. MAKAREWICZ Konrad Karol
4. MARON Tadeusz
5. TOMECKA Małgorzata
6. GORZOCH Grzegorz
7. BURKACKA Joanna
8. PYSZNY Justyna Dorota doradca
9. LECH Mirosław
10. PIECHOCZEK Paweł Grzegorz
11. ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina
12. SZATYŁO Alan Hieronim
13. MACIAŚ Aneta Anna
14. GRABIEC Jarosław
15. KUCHARCZYK Justyna Natalia
16. ILNICKA Paulina Sandra
17. LANUSZNY Jacek Szymon
18. COFALIK Hanna Dorota


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. PILISZEK Grzegorz Kazimierz
2. HULIM Wiesława Joanna
3. MYŚLIWIEC Bogdan Czesław
4. MACHNIK Sylwia
5. SMYCZEK Adam Sebastian
6. BORTLIK Grażyna Gabriela
7. POSTAWKA Henryk Sławomir
8. SZYMURA Jacek Arkadiusz
9. RYCHŁY Piotr Sylweste
10. ADAMCZYK Kazimierz Stanisław
11. OLEKSIŃSKI Artur Rafał
12. WALISZEWSKA Maria Teresa
13. POJDA Aleksander Jakub
14. RDUCH Stanisław Alojzy
15. NYCZKA Barbara Aleksandra
16. KULAWIK Elżbieta Maria
17. DĄBROWSKA Janina
18. KARASEK Bronisław


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. KOPIEC Maciej Kamil
2. NOWAK Mirosław Krzysztof
3. SMOLIŃSKI Zdzisław
4. KUSTRA Hanna Joanna
5. URBAŃCZYK Piotr Aleksander
6. WITALA-SŁUGA Ilona Beata
7. POŻAROWSZCZYK Andrzej
8. NOSIADEK Izabela Małgorzata
9. SIEŃKO Patrycja Anna
10. LEONARSKI Tomasz Marek
11. GRANICZKA Roman Wojciech
12. GONSIOR Agnieszka Dominika
13. KORBEL Agnieszka Lidia
14. KWAŚNY Piotr
15. SOBIK Zofia
16. RYCZKOWSKA Agnieszka Barbara
17. KALINOWSKA Iwona Maria
18. LIGAS Jarosław Piotr


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. URBAŃCZYK Maciej Krzysztof
2. PRUS Dariusz Mirosław
3. MOTYCZKA Danuta Agata
4. PUSTELNIK Adam Ferdynand
5. OSUCH Paweł
6. JAROSZ Natalia Agnieszka
7. KOSIŃSKI Damian
8. STRACH Elżbieta Maria
9. GIERCZYCKI Tomasz Krzysztof
10. BIAŁOŃ Tomasz
11. STRACH Izabela Urszula

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. PIECHA Bolesław Grzegorz
2. WOŚ Michał Piotr
3. SOBIERAJSKI Czesław Stanisław
4. GAWĘDA Adam
5. MATUSIAK Grzegorz
6. DUTKIEWICZ Katarzyna Maria
7. GLENC Teresa parlamentarzysta Gorzyczki
8. RAJCA Cezary Dominik
9. SZUTKA Mirela Elżbieta
10. SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew
11 RATKA-BOSSARD Aleksandra Katarzyna
12. SZYMURA Karol Bogusław
13. SZYMICZEK Alojzy Jan
14. GARUS-KOPERTOWSKA Angelika Krystyna
15. KASPAREK Urszula Zofia
16. KODURA Maria
17. LAZAR Jerzy Bolesław
18. WAWRZYCZEK Daniel Emilian